20 років нашому журналу

Filed under Новини

Безымянный

Журнал «НДО-Інформ» святкує своє 20 річчя. Видання бюлетеню розпочато ще у далекому 1999 році. Ініціатива створення інформаційного бюлетеню для громадських активістів бере початок із Центру підтримки творчих ініціатив, який потім реорганізувався у громадську організацію «Інститут соціокультурного менеджменту» (ІСКМ). ІСКМ продовжено видання бюлетеню, який з роками удосконалювався, наповнювався новими розділами та сферами охоплення.

Red Illustrated Timeline Infographic

Кожен проект ІСКМ та ініціатива партнерів були відображені на сторінках журналу. Починаючи з 90-х року журнал займає свою нішу в громадському секторі, наповнюючи його новими випусками, які приходять на допомогу активістам громадських організацій, працівникам закладів культури, посадовцям органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, журналістам та всім, хто цікавиться суспільним життям сучасної України. Ознайомтеся з останніми 5 номерами видання:

Всі випуски журналу можна переглянути за посиланням БЮЛЕТЕНІ “НДО-ІНФОРМ”

Статті на актуальні теми, інтерв’ю з відомими громадськими активістами, вітчизняними та зарубіжними фахівцями розвитку громад, діячами культури, представниками влади. Зокрема, ось добірка 5 цікавих статей з журналу:

У журналів публікувалися порівняно унікальні матеріали від таких авторів, діяльність яких привнесла у громадських простір багато позитивних змін: Лев Абрамов, Руслан Краплич, Збігнієв Мерунськи (Польша), Анна Міодинська (Польша), Леонід Жовтило, Ірина Чемерис, Айдер Сеїтосманов, Олена Кваша, Олександр Солонтай, Олександр Корінний та інші. А також, кожен учасник/учасниця проектів ІСКМ  мали можливість розповісти про свої ініціативи, проекти, успіхи роботи із громадою.

Видання переросло з інформаційного бюлетеню у повноцінний журнал, щороку змінюючи свій вигляд до сучасних стандартів. Але розпочинали все як всі – “чорним по білому”, де з роками журнал наповнювався новими фарбами, обличчями та змістом.

Нове видання журналу вже у 2020 році, вміст якого ознайомить читача з новими практиками та методиками розвитку громад на локальному рівні.

You must be logged in to post a comment Login