Читайте незабаром у новому випуску “НДО-Інформ”

Filed under Новини

 
 Новий, вже літній номер “НДО-Інформ” №2 (49), 2013 продовжує гарну традицію ділитися найкращими практиками взаємодії громадських організацій та закладів культури, а також знайомить нас із зарубіжним досвідом розвитку громад.

У номері читайте інтерв’ю із Іриною Таран про її становлення як громадського лідера. Кайо Зборіл, провідний фахівець розвитку громад, який працює у Національному Демократичному Інституті у Кишеневі, Молдова, поділиться із нами досвідом в організації громад у статті “Як організувати громаду або кого турбують мокрі шкарпетки”.

Також дізнаєтеся про нові форми взаємодії театру та громадських організацій, які опікуються дітьми із особливими потребами у статті “Театр рятує життя”.

Це та багато чого цікавого читайте у новому випуску “НДО-Інформ”, який вийде у червні 2013 року.

“НДО-Інформ” видається Інститутом соціокультурного менеджменту в рамках проекту “Школа громадської участі”, який реалізується за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С, Мотта.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>