Локальні ініціативи та світові практики: новий випуск «НДО-Інформ»

Filed under Новини

Незабаром вийде з друку «НДО-Інформ» №1(48), 2013. Читайте у номері: Інтерв’ю із експертом міжнародного рівня з організації громад, Полом Кромвелем, в якому він розповість про те, що розуміється в світі під поняттям «організація громади», про те, які види впливу існують та основні кроки на шляху до організації. Учасники «Школи громадської участі», яку реалізує Інститут соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта, розкажуть про ініціативи, які народилися після участі у проекті. Також ви зможете долучитися до Міжнародного дня активних людей, який проводитиме Асоціація «Служіння», Нижній Новгород, Росія.

Це та багато іншого читайте у весняному випуску «НДО-Інформ». Бюлетень розповсюджується безкоштовно. Для того, щоб його отримати надішліть офіційного листа-запита до Інституту соціокультурного менеджменту із обґрунтуванням його використання на адресу ІСКМ: а/с 4/30, м. Кіровоград, 25006 або відскануйте та надішліть на електронну пошту – adm.iscm@gmail.com.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>