Толока в Підгородньому

Після участі Віталія Моргуна, керівника Благодійної організації «Волоський фонд розвитку громади» та Підгородненського Центру Позитивних Змін у “Школі громадської участі”*, у громадах Волоського та Підгороднього було реалізовано низку проектів, спрямованих на активізацію жителів громад. Серед них і проект “Толока в Підгородньому”.

Проект «Толока в Підгородньому» – це один із двох проектів, який був підтриманий міською радою під час «Банку молодіжних ідей». Це спільний масовий, громадський, пілотний проект, спрямований на об’єднання активістів.

Мета проекту полягала в забезпечені об’єднання молодих людей та розвинути молодіжний рух на території Підгородненської міської ради. Проект був спрямований на активізацію небайдужості у дітей та молоді до природи та традицій рідного краю. Також цим проектом ми намагалися підвищити екологічну
освіту, розвинути інтерес молоді до екологічних проблем міста. Крім цього в проект було включено ігровий елемент чим організатори намагалися  популяризувати здоровий спосіб життя та залучити молодь до нового виду дозвілля та екологічного туризму.

Проект відбувся 29 вересня 2012 року на околиці міста на ділянки з площею близько 4-х гектарів землі. В проекті безпосередньо взяло участь 95 чоловік.
Перший успіх проекту надихнув активну молодь на подальші досягнення, а саме місцеві активісти подали проект «Толока в Підгородньому» на  Дніпропетровський районний конкурс проектів і програм місцевого самоврядування та стали переможцями тож початок реалізації проекту заплановано на березень 2013 року. Термін реалізації проекту 2013 рік. Проект вже включає в себе не тільки сам захід «Толока в Підгородньому», а і проведення круглого столу «Взаємодія громадян, влади та бізнесу для організації повноцінного дозвілля дітей та молоді», в якому візьмуть участь представники районної та міської рад, бізнесу, громадських активістів. Проведення семінарів-практикумів «Рідне місто – знайоме та незнайоме», «Бути активним – модно» з основами туризму, спортивного орієнтування на місцевості, навичками виживання у дикій природі тощо.

Ми дуже сподіваємося, що в наступному заході візьмуть участь близько 300 осіб. Здорова, активна молодь – це успіх нації.

* “Школа громадської участі” проводиться Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта.

Джерело: “НДО-Інформ” №1 (48), 2013

You must be logged in to post a comment Login