Як досягнути бажаного?

Filed under Новини

ВІП 05-09 березня 2018 року у мальовничих околицях м. Луцьк Руслан Краплич за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів Школу з планування рекордів, які досягаються ключовими працівниками організації для 10 членів команди Волинського Інституту Права (ВІП), за підтримки ІСАР-Єднання.

В ході занять Школи учасники виявили рівень власних мотивацій, як членів команди. Попрацювали  над якісною  презентацією напрямків роботи Волинського Інституту Права. Переглянули  Місію й уточнили Візію організації, що окреслює бачення майбутнього розвитку та звершень до 2028 року. Опрацювали систему моніторингу й оцінки кількісних і якісних результатів, що мають досягнути 4 діючі проекти (напрямки діяльності). ВІП2Застановилися на загальних цілях організації, що покликані забезпечити довгострокову життєздатність організації. На основі цілей проектів\напрямків організаційної діяльності та вподобань і компетенції працівників, виробили для кожного з них персональні посадові інструкції, що містять конкретні кількісні й якісні результати кожного робочого дня, тижня, місяця, кварталу, півріччя, року.

Враховуючи, що Школа відбувалася у вихідні дні заняття поєднувалися з рухливими й інтелектуальними вправами, що тривали і після завершення тренувальних робочих днів, роблячи вечори насичені змістовним відпочинком.

Оцінюючи результати Школи працівники та керівництво Волинського Інституту Права знайшли для себу чітку відповідь на питання: «Як досягати бажаного?»

Ірина Гайдучик – директор Волинського Інституту Права:

ВІП3«Ми вчимось, щоб вчити інших… Як часто ми звикли бути тим, хто гасить в одному місці, щоб підпалити в іншому. Як часто нам доводиться однією терміновою справою створювати іншу, не менш термінову і “горящу”. Усі ці наслідки пов’язані із невмінням планувати, оцінювати своє планування та постійно його удосконалювати. Впродовж багатьох днів ми вчимось операційному плануванню своєї діяльності, переведенню цього планування у плани кожного працівника та оцінку такої діяльності для її удосконалення. Ми хочемо досягти у цьому успіху для того, щоб передати цей успіх кожному бажаючому та потребуючому.
Навчання цікаве, важке,але дуже важливе для подальшого розвитку….»

Надалі, Руслан Краплич і Фундція імені князів-благодійників Осрозьких нададуть Волинському Інституту Права додаткову консультаційну підтримку й допоможуть в організації й проведенні тренінгів з волонтерства й фандрейзингу.

You must be logged in to post a comment Login