Як скласти фандрейзингову стратегію для розвитку Диканьки?

Filed under Новини

Диканька19-20 червня 2018 року, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів курс зі стратегічного фандрейзингу для 17 працівників, волонтерів і партнерів громадської організації «Зелене серце» міста Диканька Полтавської області за підтримки ІСАР-Єднання.

В ході занять учасники створили презентації своїх організацій, спрямованих на фінансових партнерів.

Вдосконалили навички складання листів із врахуванням 5 груп мотивів благодійництва, у яких досконало розібралися.

Визначилися з необхідністю ведення бази даних фінансових партнерів, яка містить історію наших стосунків із ними.

Сформували риси та портрет ідеального фандрейзера й склали список потенційних фандрейзерів, які будуть залучені до партнерства з організацією.

Визначили 30 інструментів, із яких складається фандрейзингова стратегія. Та випробували як на практиці створюється фандрейзинг-план, здатний мобілізувати ресурси громади і в найкоротші терміни (48 годин) залучити від 3000 Є.Диканька1

В якості практики за кілька хвили, не виходячи із приміщення районної бібліотеки, де проходило навчання, учасники залучили понад 250 грн, які буде спрямовано на поповнення бібліотеки книгами з фандрейзингу, виданими Фундацією Острозьких.

За кілька тижнів, після того як учасники апробують фандрейзингові практики, Руслан Краплич проведе додатковий курс з ефективної комунікації у фандрейзингу. А також надасть додаткові консультації, необхідні учасникам навчання для втілення власних фандрейзингових планів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>