Бібліотеки Кіровоградщини під час війни: нові виклики

Filed under Новини, Статті

З початком війни бібліотеки Кіровоградщини активно долучилися до підтримки воїнів ЗСУ, територіальної оборони, надання допомоги внутрішньо – переміщеним особам (ВПО) та організації літнього відпочинку для дітей. Головна бібліотека почала співпрацю з громадськими організаціями та благодійними фондами, які передали велику кількість гуманітарної допомоги.  Бібліотекари займались пошиттям та розподілом необхідних речей і організовували допомогу людям, що залишилися у прифронтових зонах.

Для ВПО бібліотеки стали місцем, де вони можуть отримати різноманітну допомогу та послуги. Це і допомога з розміщенням, і надання необхідних речей, а також інформаційна підтримка, включаючи користування бібліотечними фондами та пошуком інформації про права переселенців.

Для дітей проводяться різноманітні фестивалі,  ігри, майстер-класи та інші заходи для розваг та розвитку. Бібліотеки також створюють простори для читання та заходів на вулиці та парках.

Наразі бібліотеки продовжують спрямовувати свою роботу на допомогу воїнам та  ВПО,  а також інтеграцію їх у громади.

*матеріали взяті з бюлетеня “НДО-Інформ” №2(63), який був розроблений в рамках проєкту Інституту соціокультурного менеджменту “Адаптація через культуру”.

* більш детально ознайомитись з матеріалом можна за посиланням: Бюлетень “НДО-Інформ” №2 (63), 2022. 14 с.

You must be logged in to post a comment Login