Діна Глазунова: «Ми всі є переможцями, і перемога обов’язково буде на нашому боці»

Filed under Новини, Статті

У статті розповідається про діяльність благодійної організації “Фонд розвитку Чигиринщини”, заснованої Діною Глазуновою.  Робота організації присвячена розвитку громадянського суспільства, підтримці молоді та підростаючого покоління.

Спочатку повномасштабного фокус діяльності фонду був спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Організація створила тимчасовий притулок і гуманітарний штаб для надання всіх необхідних речей ВПО. З часом, коли потік ВПО зменшився, фонд повернулася до основного напрямку роботи та розширив свої заходи для інтеграції ВПО, залучаючи їх до волонтерської діяльності та різноманітних майстер-класів, включаючи арттерапію та майстер-класи з народного мистецтва, шахів та футболу.

Організація також активно проводить навчальні заходи, включаючи тренінги з ненасильницького спілкування та лабораторію грантрайтингу, що допомагає розвивати навички написання грантових проєктів. Особливу увагу приділяється розвитку молоді через Майстерню Молодіжної Активності “Рушії”, де молодь навчається активно приймати участь у громадському житті та реалізовувати власні проєкти.

Крім того, організація продовжує надавати активну підтримку ВПО, можливості для розвитку, сприяє їхній самореалізації та зайнятості.

У стаття також звертається увага на важливість психологічної допомоги в громадах, особливо серед ВПО. Описано ініціативи організації щодо надання психологічної підтримки та плани щодо створення кабінету психологічної допомоги та груп взаємодопомоги.

Автор статті акцентує на необхідності надання постійної та доступної психологічної допомоги для зміцнення психічного стану громади та підтримки осіб, які опинилися у важких ситуаціях.

*матеріали взяті з бюлетеня «НДО-Інформ» №1(65), який був розроблений в рамках проєкту Інституту соціокультурного менеджменту  “Локальна підтримка”.

* більш детально ознайомитись з матеріалом можна за посиланням: Бюлетень «НДО-Інформ» №1(65), 7 с.

You must be logged in to post a comment Login