Діяльність ІСКМ очима телебачення у 2022 році

Filed under Новини, Статті

Про активну діяльність Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ)  у 2022 році свідчить низка відеосюжетів на телебаченні, знятих в рамках реалізації проєктів «Адаптація через культуру» та  «Шлях адаптації».

Головною метою цих проєктів стало сприяння соціально-психологічній адаптації внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) в Кіровоградській області, шляхом реалізації навчальної програми для працівників закладів культури по засвоєнню основ психологічної допомоги ВПО та освітньо-культурного проєкту з використанням в якості платформи для взаємодії закладів культури.

Тому в цьому матеріалі хочемо поділитись з Вами відеосюжетами, які більш детально покажуть хід реалізації даних проєктів.

  1. У Кропивницькому жінки-переселенки освоюють нову професію

У відеосюжеті розповідається про те, як ІСКМ допомагає жінкам-переселенкам освоїти нових фах, на що спрямоване навчання, як відбувався відбір на участь в проєкті та очікування і плани учасниць.

2. Безплатні курси перукарів і масажистів для переселенців проходять у Кропивницькому | телеканал Вітер

У відеосюжеті учасниці проєкту  «Адаптація через культуру» діляться, що їх змотивувало  навчатися новій справі та розповідають про свої успіхи. Експерти поділилися, які саме напрямки вивчають учасниці та що вони отримають в кінці свого навчання.

3. Адаптація переселенців: новий проєкт 

У відеосюжеті розповідається про один з напрямків роботи ІСКМ в рамках проєкту «Адаптація через культуру», який спрямований на допомогу в адаптації внутрішньо переміщених осіб, використовуючи потенціал закладів культури. Керівник проєкту ділиться, які громади охоплені проєктом,  які саме заходи впроваджуються в населених пунктах та які результати вони дають. 

4. Артистка балету, психологиня і безробітна. У Кропивницькому жінки-переселенки вчаться новій професії

У матеріалі розповідається про проєкт ІСКМ «Шлях адаптації», в рамках якого жінки-переселенки освоюють масажну справу. Учасниці розповідають про те, ким вони працювали до початку повномасштабного вторгнення, що змусило їх піти навчатися новому фаху та керівник проєкту ділиться інформацією про те, що учасниці отримають в процесі навчання. 

You must be logged in to post a comment Login