Збагачення професійного досвіду

Filed under Новини, Статті

У 2023 році експерти Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) реалізовували не лише проєкти нашої організації, а також активно залучались до реалізації проєктів інших організацій в якості тренерів та експертів.

Зокрема, протягом травня – листопада 2023  року в рамках проєкту Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Західноукраїнського ресурсного центру (ЗУРЦ) «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», команда експертів ІСКМ працювала в Миколаївській області в 11 громадах, проводячи тренінги та консультативні зустрічі з таких тем: «Збір даних для впливу», «Від даних до висновків: аналіз даних для прийняття рішень у формуванні політики», «Використання перевірених даних для прийняття виважених поінформованих рішень», «Покращення навичок написання грантів та бюджетування».

Також, залучались Міжнародним республіканським інститутом (IRI) для проведення тренінгів з медіаграмотності та залучення фінансування в рамках проєктів «EDYN Academy», «Медіа Академія»  та «Школа Молодого Політика-3».

Це свідчить не лише про професіоналізм команди ІСКМ, але й про унікальну можливість збагатити професійний досвід наших тренерів та експертів. За що ми вдячні МОМ, ЗУРЦ, IRI.

Про творчі моменти цих заходів свідчить фотозвіт.

You must be logged in to post a comment Login