Конкурс на участь у «Школі Інформування та Комунікації»

Filed under Новини, Статті

Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує конкурс на участь у «Школі Інформування та Комунікації» – освітній програмі, спрямованої на підготовку професійних комунікаторів для організацій громадянського суспільства Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської та Харківської областей і створення між ними партнерських відносин. В результаті конкурсного відбору в програму буде відібрано 25 представників ОГС.

 • Ви працюєте в громадському об’єднанні або благодійній організації?
 • Бажаєте підвищити ефективність своєї організації, об’єднання або команди?
 • Займаєте активну громадянську позицію в місцевій громаді?
 • Маєте мотивацію для участі в програмі і хочете навчитись мотивувати, впливати, навчати, переконувати, а також об’єднуватися заради місії організації і особистих ідей?

      Тоді ця Школа для вас!

Освітня програма проводиться в рамках проєкту «Підвищення інформаційно – комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Навчання в «Школі інформування та комунікації» включатиме 10 тематичних модулів:

 1. Якісна комунікація: основа ефективності громадських діячів.
 2. Еволюція цінностей: основи інтегральної спіральної динаміки.
 3. Розробка дієвих інформаційних повідомлень.
 4. Онлайн-комунікації: методи, підходи, інструменти.
 5. Публічні виступи та взаємодія з аудиторією.
 6. Сторітеллінг як інструмент впливу.
 7. Основи гейміфікації: гра як спосіб залучення цільових аудиторій
 8. Організація та проведення комунікаційних заходів.
 9. Експертні комунікації з місцевою владою: аналізуємо, пропонуємо, контролюємо.
 10. Основи фасилітації.

Тренери програми:

Наталія Стаднічук – тренер, коуч, фасилітатор. Експерт з питань проєктного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій.

Олексій Литвинов –  експерт з громадського контролю у сфері публічного управління та адміністрування, кандидат наук з державного управління.

Лариса Скрипченко –  тренер, фасилітатор, фахівець з ігротехніки. Автор ігор «Жити по-новому» та «Форум великої п’ятірки».

Освітня програма буде проводитися у комбінованому форматі (online + offline):

 • Старт освітньої програми 30 листопада 2020 р.
 • Першій та другий модуль освітньої програми будуть проведені у форматі online-курсу (11 занять по 3 години з періодичністю 1 раз на тиждень).
 • Формат проведення наступних модулів буде визначатися в залежності  від епідеміологічної ситуації в країні. Сподіваємось, що частина модулів відбудеться у форматі живих 2-денних або 3-денних тренінгів у м. Дніпро.

Як буде проходити навчання?

 • Online-модулі будуть проводитися у кімнаті Zoom з використанням для спільних напрацювань інтерактивної дошки Miro.  Для участі у практичних заняттях знадобиться комп’ютер, гарнітура та стійкий доступ до мережі Інтернет.
 • Тривалість і розклад занять. Програма двох перших модулів розрахована на 11 занять по 3 години. Заняття проводитимуться кожного понеділка з 15:00 до 18:00.
 • Особистий кабінет. Вам буде наданий доступ в особистий кабінет платформи online навчання, де будуть доступні презентації, відеозаписи та додаткові навчальні матеріали.

Живі тренінги будуть проводитися у м. Дніпро. Під час участі у живих тренінга учасники заходу забезпечуються матеріалами, харчуванням (кава-паузи, обід). Проживання у готелі та компенсація вартості проїзду надається для учасників з інших міст та селищ.

Тривалість проекту: листопад 2020 р. — вересень 2021 р.

Будь ласка, для участі у конкурсі заповніть анкету до 12:00 17 листопада 2020 р. за посиланням:
https://forms.gle/zNfkMyLuyXVJdqAU6

Результати конкурсу будуть підведені до 24 листопада 2020 р. За додатковою інформацією можна звертатися на електронну пошту: tamarisk.org.ua@gmail.com

Контактна особа – Ольга Шрейдер (0993184245, Viber) з 10:00 до 17:00.

You must be logged in to post a comment Login