Крок на зустріч людям*

Filed under Новини

Освітній проєкт можна вважати успішним тоді, коли отримані знання впроваджуються в життя громади. Саме такі висновки можна зробити по реалізації першого етапу ініціативи Інституту соціокультурного менеджменту «Локальна підтримка»*. Учасниці двох тренінгів з психосоціальної підтримки для жителів громад, в тому числі ВПО, які відбулись 12-13.07 та 22-23.07.2023, не тільки пройшли успішно навчання, а й повернувшись в свої громади та активно впроваджують отримані знання та навички.

З 13.07.2023 по 31.07.2023 учасницями було проведено 19 заходів із використанням інструментів, отриманих під час навчання, в яких взяли участь 149 мешканців з 7 населених пунктів. Такі результати дарують сподівання, що подальший розвиток проєкту дозволить активізувати напрямок психологічної підтримки мешканців громади та ВПО в сільській місцевості саме зараз, коли це дуже потрібно

*Матеріал підготовлено в рамках ініціативи ІСКМ «Локальна підтримка», що є частиною проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

*Думки, висловлені у матеріалі належать авторам і можуть не співпадати з офіційною позицією  донорів проєкту “Локальна підтримка” (GIZ та Уряду Німеччини).

You must be logged in to post a comment Login