НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ «ШКОЛА ІНФОРМУВАННЯ ТА КОМУНІКАЦІЇ» ВІД ЦЕНТРУ «ТАМАРИСК»

Filed under Новини, Статті

Наукові консультантки ІСКМ Оксана Абрамова та Ольга Пуляк у вересні 2021 року завершили навчання, яке тривало майже рік, за освітньою програмою Центру “Тамариск” «Школа інформування та комунікації», що проводилося в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу ОГС Східної та Центральної України» й реалізується за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED). Учасниці отримали сертифікати про успішне завершення участі у освітній програмі із переліком тематичних модулів: «Якісна комунікація: основа ефективності громадських діячів», «Еволюція цінностей: основи інтегральної спіральної динаміки», «Розробка дієвих інформаційних повідомлень», «Онлайн комунікації: методи, підходи, інструменти», «Публічні виступи та взаємодія з аудиторією», «Сторітеллінг як інструмент впливу», «Успішно контролюємо владу», «Основи фасилітації», «Основи гейміфікації: гра як спосіб залучення цільових аудиторій».

З частиною тематичних модулів слухачі ознайомилися у онлайн форматі.

Тематичні модулі «Публічні виступи та взаємодія з аудиторією», «Сторітеллінг як інструмент впливу», «Основи фасилітації» та «Основи гейміфікації: гра як спосіб залучення цільових аудиторій» учасники опановували очно у форматі тренінгів у м. Дніпро.

У ході навчання за освітньою програмою Абрамова О.В. та Пуляк О.В. опанували методи, підходи, інструменти онлайн та офлайн комунікацій, ознайомилися із сучасними методами проведення комунікацій у дистанційній формі з використанням новітніх інструментів, зокрема із розширеними можливостями сервісу Zoom, працювали в малих групах за допомогою об’єднання здобувачів у різних сесійних залах із використанням онлайн-дошки Miro для спільної віддаленої роботи. Консультантки ІСКМ продемонстрували опанований інструментарій комунікацій, взаємодію з аудиторією під час виконання завдань, які підготували тренери програми: готували спітч, записували відео із публічним виступом, розробляли та проводили тренінг у вигляді інтерактивної дискусії з молоддю.

Здобутими знаннями й вміннями учасниці програми поділилися із колективом ІСКМ та застосовують при розробці власних проєктів, проведенні заходів, під час комунікації з клієнтами та партнерами  організації тощо.

You must be logged in to post a comment Login