Оголошення

Filed under Новини

Оголошується конкурс на посаду асистента проєкту Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ)  “Місцевий бюджет-спільна справа”* у м. Кропивницький. Офіційне працевлаштування, можливості для кар’єрного росту, безкоштовне навчання. Випробувальний термін – 3 місяці.

Посадові обов’язки – участь у підготовці та проведенні офлайн та онлайн-заходів (тренінгів, конференцій, вебінарів), написання інформаційних повідомлень, ведення ділового листування, робота із документацією, підготовка звітів за проєктом. Бажане володіння англійською мовою на рівні вище середнього та вміння працювати у програмах Photoshop, Corel Draw.

Заробітна платня: згідно з кошторисом проєкту. Робочий день з 8.00 до 13.00. П’ятиденний робочий тиждень, оплачувана відпустка.

Більш детально про ІСКМ можна дізнатись на сайті www.iscm.org.ua

Детальніше про проєкт “Місцевий бюджет – спільна справа”

Сторінка у Facebook – https://www.facebook.com/ngoiscm/?ref=bookmarks

Резюме та мотиваційний лист надсилати на електронну пошту – adm.iscm@gmail.com. В темі повідомлення вказати “Конкурс на посаду асистента проєктів”

* Діяльність відбувається у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

You must be logged in to post a comment Login