Перші кроки проєкту «Локальна підтримка»

Filed under Новини, Статті

Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ) в рамках проєкту «Локальна підтримка»* 12-13 липня 2023 року в м. Кропивницький  було проведено перший дводенний тренінг з психосоціальної підтримки для жителів громад, в тому числі внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Учасниками тренінгу стали 10 представниць закладів культури та громадські активісти з Кіровоградської області.

Тренерка Ірина Остополець обговорила з учасницями тренінгу особливості надання психосоціальної підтримки в умовах воєнного стану, приділила увагу темі конфліктів і шляхам їх попередження. Також провела міні-лекції з тем: «Спілкування та його функції» і «Мова тіла».  Під час тренінгу було виконано велику кількість практичних завдань, серед яких вправи, що найбільше сподобались учасницям: «Вогонь-вода-повітря», «Малювання удвох», «Зіпсований телефон», «Уважний слухач», «Незакінчене речення» та інші. Запропоновані вправи учасниці зможуть використовувати у своїй діяльності, працюючи з місцевими жителями та ВПО.

На тренінгу панувала приємна та дружня атмосфера. Одна з учасниць, Наталія Луценко, поділилась своїм враженням, зауваживши, що участь в освітній програмі для неї є логічним продовженням попереднього проєкту ІСКМ «Шлях адаптації», тому що за ці два дні тренінгу вона доповнила свої знання з психології та комунікації. А також залишилась задоволена новими практичними  вправами, які вона зможе надалі використовувати в роботі з ВПО.

 Про активну залученість учасниць свідчать фото з тренінгу.

*Захід відбувся в рамках ініціативи ІСКМ «Локальна підтримка», що є частиною проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

*Думки, висловлені у матеріалі належать авторам і можуть не співпадати з офіційною позицією  донорів проєкту “Локальна підтримка” (GIZ та Уряду Німеччини).

You must be logged in to post a comment Login