Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації. Програма тренінгу

Filed under Бібліотека

Абрамов Л.К., Абрамова О.В., Кваша О.Ю., Луц В.І., Шевченко А.В.

Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації. Програма тренінгу. – за заг. ред. Абрамова Л.К. – Кропивницький: Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ), 2020. – 74 с.

У виданні представлено програму тренінгу «Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації», що розроблено Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ). Тренінг спрямований на формування компетентності у використанні проєктного підходу у розвитку громади, реалізацію цифрових проєктів на локальному рівні, втілення ідеї створення інформаційно- комунікаційного центру (ІКЦ) на базі місцевого закладу культури чи громадської організації.

Цільовою аудиторією цього тренінгу є громадські активісти(ки), працівники(ці) закладів культури. Кваліфікаційні вимоги до тренерів(ок), які будуть проводити захід – вища освіта, проходження тренінгу для тренерів(рок) (ТОТ) та досвід з реалізації громадських ініціатив на локальному рівні.

Завантажити: Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації. Програма тренінгу

Підготовка видання здійснена в рамках проекту «Перехід до цифрового мислення» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S.Government.

You must be logged in to post a comment Login