Чим громаді корисний Форум?

Filed under Новини, Статті

27-28 лютого 2021 року у м. Кривий Ріг за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів 2 майстер-класи з Адвокації та Фандрейзингу під час Форуму з розвитку інституційної спроможності організацій – партнерів громадянського суспільства Кривого Рогу “Партнерство заради розвитку ” для більше 40 представників громадських і благодійних організацій, органів місцевого самоврядування й підприємців, який організувала ГО Агенція розвитку Урбаністичне місто.

Євген Грибуцький – громадський діяч: «Сьогодні був присутнім на форумі з розвитку інституційної спроможності організацій-партнерів громадянського суспільства Кривого Рогу “Партнерство заради розвитку”. Хочеться виразити величезну подяку дуже крутому і позитивному спікеру Руслану Крапличу за сьогоднішні теми “адвокація та фандрейзинг для неприбуткових організацій».

Оксана Павлушенко – начальник управління фінансів Криворізького міськвиконкому: «Здавалось би чому може навчити тебе Руслан Краплич,  у якого був на тренінгах вже разів 10? Може, ще як може (!!!) і це не лише про 30 інструментів фандрейзингу (звучить майже як 50 відтінків сірого)! Ще б навчив мене де брати час на впровадження набутих знань, до того ж робити це потрібно було зробити вже “вчора”.  Дякую ГО «Урбаністичне місто» за організацію крутого Форуму.»

Інна Сторожук- представниця міськвиконкому м. Кривого Рогу: «Спостереження за дводенним Форумом громадських організацій Кривого Рогу “Партнерство заради розвитку”.

✅
Руслан Краплич

Потрібна міжсекторальна співпраця між трьома секторами – владою, бізнесом і громадськістю. У повному сенсі – дивитися в один бік, а не бути навпроти.

Щоб досягти своїх цілей треба розуміти функції і цілі кожного сектору

Перш ніж когось до чогось залучати треба розуміти для чого це тобі. Не може бути залучення заради залучення. Відповідай на запитання а На хіба це тобі?

Говори з людьми людською мовою, щоб тебе розуміли. Спробуй складні речі розкласти до простих дій

Зрозуміло, що це не все! Потрібен час для переосмислення! »

Лариса Бондаренко – громадська активістка, науковець: «Лютий, як завжди, насичений подіями та зустрічами з неймовірними особистостями, яким не байдуже майбутнє свого міста. Форум з розвитку громадянського суспільства, організований за ініціативи Тетяни Підпалько, допоміг побачити нові можливості для розвитку громадських ініціатив мешканців Кривого Рогу. Особливістю форуму було усвідомлення та закріплення синергії між громадськими організаціями, міською владою та криворізькою громадою через розуміння інструментів впливу один на одного. Спікери-практики поділилися своїм досвідом в області адвокації, фандрейзингу, проектного менеджменту, соціального підприємництва та волонтерства. Нові знання обов’язково втіляться в нові починання та нові проекти».

You must be logged in to post a comment Login