«Шлях адаптації» зробив новий крок*

Filed under Новини

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) продовжує допомагати, надавати підтримку внутрішньо-переміщеним особам (ВПО), що наразі знаходяться у м. Кропивницький для кращої адаптації в новій громаді. Просто отримати допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, постільної білизни, подушок, ковдр – це, звісно, необхідно та цінно для ВПО, але це швидко закінчується…

Задля сталого самостійного фінансового забезпечення, можливості збільшення шансів знайти роботу або започаткувати власну справу, з 23 по 26 грудня 2022 року для жінок-переселенок ІСКМ було проведено курси з масажної справи. Це вже друга група учасниць, яка освоїла нові практичні навички. Перша група проходила навчання з 12 по 15 листопада 2022 року. Проводила курси експертка, масажистка, викладачка подібних курсів Наталія Мироненко.

Протягом 4-х днів учасниці освоювали теоретичний та практичний матеріал. Етика спілкування з клієнтом.  Гігієна робочого місця. Підготовчі роботи. Прийоми класичного масажу. Основи анатомії та фізіології. Вплив масажу на організм людини, основні прийоми в масажі. Показання та протипоказання масажу тощо. Практична робота заключалась в тому, що спочатку тренерка демонструвала на моделі вид масажу, потім учасниці самостійно відпрацьовували. Таким чином, були розглянуті такі види масажу, як масаж голови, масаж обличчя та шийно-комірної зони; масаж верхніх, нижніх кінцівок, живота; масаж спини, антицелюлітний ручний. Загальний масаж. Масаж лімфодренажний. Також розглянули застосування пристосувань для масажу. По завершенню всі учасниці отримали масажні  кушетки, набір необхідних матеріалів для старту роботи.

*курси проходили в межах проєкту ІСКМ «Шлях адаптації» за фінансової підтримки в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ за дорученням Уряду Німеччини. Думки висловленні у матеріалі належать авторам та можуть не співпадати з точкою зору GIZ та Уряду Німеччини.

You must be logged in to post a comment Login