Яку можливість для вирішення проблем громади мають активісти с. Гореничі?

Filed under Новини, Статті

26 серпня 2020 року у с. Стоянка Києво-Святошинського району за підтримки Фундації імені князів-благодійників Острозьких відбувся семінар-тенінг «Підвищуємо добробут громад», який провела Ірина Черенько (м. Чернігів).

Учасниками стали 12 представників с. Гореничі та с. Стоянка. Усі – досвічені громадські діячі, активісти, представники садових товариств.

Варто відзначити високу активність учасників, вони добре орієнтуються в місцевих проблемах. Видно, що люди щиро переживають і дійсно прагнуть їх вирішення.

Під час семінару було проведено рейтингування проблем і обрано дві найгостріші – це засмічення біля магазину АТБ, ресторану та в посадці, а також відсутність доступу до озера в місцевих мешканців (90% берегу загорожено).

Працюючи в групах над обраними проблемами було визначено ресурси, необхідні для їх вирішення, а наприкінці обговорили як подавати проєктні заявки на конкурс мікрогрантів Фундації імені князів-благодійників Острозких, який триває до 10 вересня 2020 року.

Подібні програми – це унікальна можливість для людей об’єднатися навколо вирішення конкретних місцевих проблем, набути досвід написання проєктів та їх реалізації. Цей досвід точно знадобиться для подальшої роботи, але вже в межах новоствореної Білогородської ОТГ.

You must be logged in to post a comment Login