Які зміни чекають школу «Всесвіт» наступні 10 років?

Filed under Новини, Статті

04 листопада 2020 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких консультант з організаційного розвитку Руслан Краплич провів сесію стратегічного планування для 20 активних працівників, керівництва, членів Батьківського комітету Селезіанської  школи «Всевіт» м. Житомир.

Понад 25 років Католицька школа «Всесвіт» сучасними методами навчає та виховує житомирських дітей у дусі християнської любові та допомоги ближньому. Для учнів, вчителів, працівників і батьків нормальним є навчання з особливими дітьми. Оскільки біля 30 % учнів мають інвалідність. При цьому успішність випускників школи «Всесвіт» у складанні ЗНО щорічно зростає, разом із кількістю вступу у Виші.

Нині ж лідери вчительської та батьківської спільнот, разом з керівництвом  школи опрацювали Місію. Визначили Візію (бачення майбутнього) на 10 наступних років. Проаналізували кількісні й якісні здобутки. Визначили свої слабкі сторони, Загрози (включно з пандемією Ковід-19) та Можливості, щоб спланувати свої дії у поточному й наступному роках.

Від так, у наступні 10 років кількість учнів школи «Всесвіт» буде збільшуватися. Школа стане осередком поширення ефективних освітніх і виховних методик. А також створить базу підготовки кадрів для спільних українсько-італійських підприємств й організацій, представники яких увійдуть до Піклувальної Ради школи, що працюватиме у збудованих сучасних приміщеннях.

Надалі, Руслан Краплич та Фундація Острозьких нададуть додаткові консультації з оформлення стратегічного й операційного планів дій. А також з підготовки наступних проектів і залучення фінансування.

You must be logged in to post a comment Login