Як учасниці навчальних курсів для жінок побачили діяльність ІСКМ у 2022 році

Filed under Новини, Статті

В рамках реалізації проєкту Інституту соціокультурного менеджменту  (ІСКМ) «Шлях адаптації», одним із напрямків якого стало навчання жінок-переселенок масажній справі, було знято відео-портрет декількох учасниць проєкту.

Загалом для участі в навчанні було відібрано десять учасниць, які попередньо заповнили анкету та пройшли відповідну співбесіду. Таким чином було сформовано дві групи по п’ять жінок-переселенок, які не тільки вивчали масажну справу, а й отримали необхідні матеріали для подальшої самостійної діяльності. 

Тому в цьому матеріалі пропонуємо Вам дізнатись як учасниці курсів побачили діяльність ІСКМ у 2023 році в рамках цього проєкту.

Проєкт “Шлях адаптації”: відео-портрет учасниці освітньої програми. Випуск 1

Світлана переїхала до Кропивницького у серпні 2022 року з м. Костянтинівка, Донецької області. Про курси від Інституту соціокультурного менеджменту дізналась від сестри, яка брала участь у попередньому проєкті «Адаптація через культуру». Тому за рекомендацією сестри, Світлана заповнила анкету на участь у конкурсі та стала однією з учасниць курсів з масажної справи. Під час навчання вона освоїла нові навички, отримала багато цікавої інформації та нові знайомства. За час проходження курсів учасниці проєкту здружилися та сумували по завершенню навчання.  

Проєкт “Шлях адаптації”: відео-портрет учасниці освітньої програми. Випуск 2

Анастасія переїхала до Кропивницького з Енергодару. Про навчання дізналася також від сестри, яка освоювала масажну справу в рамках попереднього проєкту ІСКМ «Адаптація через культуру». Знайшовши оголошення про новий набір на курси, Анастасія заповнила анкету та пройшовши співбесіду, була відібрана до участі в навчанні. Учасниця відмітила гарну подачу інформації, її користь та можливість практики. Надалі Анастасія збирається ще більше практикуватися та злучати нових клієнтів через соціальні мережі.  

Проєкт “Шлях адаптації”: відео-портрет учасниці освітньої програми. Випуск 3

Катерина з Харкова подавала анкету на участь в конкурсі з масажної справа двічі, адже дуже хотіла займатися масажем. Але тільки з другого разу була відібрана до навчання. Під час курсів дізналась багато цікавої інформації і нова справа їй дуже сподобалась.  По завершенню навчання учасниця пройшла також тренінг від ІСКМ з просування власної справи в мережі інтернет. Адже не достатньо лише знати як працювати масажистом, треба також вміти продавати свої послуги.

You must be logged in to post a comment Login