Буккросинг для дітей у Сєвєродонецьку

Filed under Новини

6 лютого на базі громадської організації «Центр креативних технологій» з’явилася перша в Сєвєродонецьку полиця буккросингу для дітей. В ході презентації діти та їхні батьки познайомилися з рухом буккросингу в Україні, дізналися, як знайти цікаву книгу, як подорожують книги по світу, і взяли додому кілька вподобаних книжок.

«Дитячий буккросинг» – словосполучення, яке вперше прозвучало в нашому місті. Але дивуватися і не доводиться. Буккросинг – це свого роду гра, і дітям, напевно, цікаво буде її освоїти, – зазначила Тетяна Вергун, заступник директора Центру креативних технологій, – Крім того, вона формує вміння спілкуватися з однолітками, ділитися книгами з друзями, виховує задоволення від процесу читання ».

«Відкриття» дитячої книжкової полиці відбулося в рамках соціального проекту «Буккросинг у Сєвєродонецьку – 2013», підготовленого громадськими організаціями «Центр креативних технологій» і «Сєвєродонецьке агентство розвитку громади». Мета проекту – привернути увагу до громадського руху буккросингу, популяризувати культуру читання у Сєвєродонецьку.

Полиця буккросингу в Центрі креативних технологій вже друга. Перша – класичної та сучасної російської літератури – створена в приміщенні Сєвєродонецької агенції розвитку громади.

В рамках проекту намічена презентація книжкових полиць в приміщеннях Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки, Центральної бібліотеки для юнацтва імені Йосипа Курлат, супермаркету «Буклет», а також в інших місцях, запропонованих сєвєродончанами.

Координатор проекту:

0509629086 Тетяна Вергун, tatyana.vergun@mail.ru, ГО «Центр креативних технологій».

 

Переклад: Марія Калашнік

You must be logged in to post a comment Login