Чому активні громадяни навчаються?

Filed under Новини

ДубноЛип01-02 липня 2017 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, за участі волонтера Корпусу Миру США Джефрі Глена, провів тренінг із соціального підприємництва для 34 активних представників громади міста Дубна та району. У черговий раз учасники тренінгу проходять навчання у стінах Дубенського замку. Навчання із соціального підприємництва є частиною навчальної програми “Школа активного громадянина в м. Дубні”, яку втілює Громадське товариство “Доброчин” завдяки гранту від Українського Католицького Університету за підтримки Фонду Чарльза Сюарта Мотта.

ДубноЛип1У ході виконання проекту “Школа активного громадянина в м. Дубні”, яку втілює Громадське товариство “Доброчин” завдяки гранту від Українського Католицького Університету за підтримки Фонду Чарльза Сюарта Мотта, було проведено 5-и тренінгів: із проектного менеджменту, фандрейзингу (залучення ресурсів), адвокації (захист інтересів), стратегічного планування та соціального підприємництва. Від так, нинішній курс є завершальними і таким, який зібрав підсумкові враження учасників.

Микола Мандзюк (керівник проекту): Сьогодні був дуже насичений і плідний день для пошуку нових ідей та методів їх реалізації.  Соціальне підприємництво – тема не проста, що вимагає від бізнесу мати інновацію та соціальну корисність у своїх продуктах та послугах. Про те, як бізнес вирішує складні суспільні проблеми в Україні, було розглянуто сьогодні під час тренінгу у рамках проекту “Школа активного громадянина в м. Дубні”, який втілює Громадське товариство інвалідів “Доброчин” у рамках гранту від Українського Католицького Університету та Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Заняття розпочалися із чудового матеріалу від волонтера Корпусу Миру США в Україні Geoffrey Deron Glenn про соціальний капітал та карту зв’язків у громаді. Також цікаво було почути співвітчизникам від громдянина США базові речі у сфері бізнесу.

ДубноЛип3Другу, основну, частину тренінгу проводив бізнес-консультант та експерт із розвитку громадянського почину Руслан Краплич, який ознайомив присутніх із природою грошей, їхнім кругообігом та суттю підприємництва. Великий інтерес серед викликали приклади діючих в Україні соціальних підприємств, які забезпечують водночас прибутковість справи та користь для суспільства. Розкрив питання соціального маркетингу та соціальних інвестицій та багато інших речей, які дозволять подивитися на діяльність громадського сектору із точки зору бізнесу.

Наталія Якобчук: «Це були три насичених тижні без вихідних. Нові знайомства, знання, практичні завдання та досвід, яким ділились і навчали цікаві, обізнані спікери Руслан Краплич і Джефрі Гленн. Все це завдяки “Школі активного громадянина”, яку організувало Товариство інвалідів з дитинства “Доброчин”, зокрема Микола Мандзюк, в рамках виграного проекту.»

Катерина Маркопольська: «З 17 червня по 02 липня 2017 року відбувалися заняття тренінгової програми “Школа активного громадянина в м. Дубні”, які організувало громадське товариство інвалідів «Доброчин». Протягом семи занять учасники тренінгу мали можливість здобути знання з проектного менеджменту, фандрейзингу, стратегічного планування, адвокаційних кампаній та соціального підприємництва. Тренерами були Руслан Краплич і Джефрі Гленн.
Хоч завершилися уже заняття тренінгової програми “Школа активного громадянина в м. Дубні” але залишилися позитивні емоції і творче натхнення творити щось нове та змінювати світ на краще.»

ДубноЛип2Віта Костюк: «ГО_Злагода дуже вдячна Школі_Активного_громадянина в м. Дубно за чудові тренінги, прекрасну компанію та суперпозитивного тренера Руслана Краплича. Отримані знання ми вважатимемо стартовим капіталом для нашої організації та усієї громади. Ми віримо, що саме активні жителі з активною громадською позицією зможуть стати агентами змін у селі, яких, на жаль, поки-що дуже мало. Дякуємо Вам за Ваші добрі справи та частинку серця, що Ви даруєте. Успіхів і натхнення у подальшій діяльності! сподіваємося на плідну співпрацю та гарні результати.»
О. Роман Бобисюк: «Дякую за запрошення до участі в школі активного громадянина. Вражений. Праці багато. Молодь – наше майбутнє. Суспільство потребує змін, які починаються з кожного особисто. Шануймо молодь і підтримуймо їхні ініціативи. Дай Боже, щоб усі добрі наміри реалізувалися і приносили добрі плоди».

You must be logged in to post a comment Login