День міста – свято, де підводять підсумки, вшановують достойних та черпають сили для майбутнього

Filed under Новини

На великий святковий майданчик перетворилося місто Городня 17 вересня 2011 року. Цей день – святий день для кожного жителя Городні, для кожної людини, для якої це місто є рідною домівкою. Тож не дивно, що саме у  річницю визволення  міста від німецько-фашистських загарбників в Городні святкують День міста особливо піднесено та урочисто.

У день  68-ої річниці визволення ветеранів війни всіх городян та гостей вітали керівництво області та району, представники  політичних  партій та громадських організацій, гості із Білорусі. Аби віддати шану визволителям та поздоровити їх, мешканці та гості міста однією цілою громадою прийшли на центральну площу. Вони вітали оплесками учасників бойових дій, які залишилися живими. Кожний з них – це жива історія, це окрема доля людини, яка боролася за свободу кожного з нас.

Потім поздоровлення, подарунки та почесні грамоти. Не залишився без уваги і Центр «Доброчин». Грамоти від адміністрації, районної та міської рад  за активну співпрацю з органами виконавчої  влади та вирішення проблем територіальних громад Городнянщини та особистий внесок в соціально – економічний розвиток міста.

Святкування дня міста показало, що головною політикою і об’єднуючою силою на Городнянщині є любов до свого міста. Все місто перетворилося на величезний святковий  майданчик, де панували взаємоповага, добрий настрій і гордість за місто. Така атмосфера повинна бути  прикладом загальноміської культури, високої свідомості та патріотичності місцевих жителів. Святкування Дня міста стало традиційним масштабним за масовістю заходом, яке потрібно продовжувати, адже з кожним роком воно згуртовує все більше городян, даючи всім нам впевненість у майбутньому.

 

 

Олександр Підгорний

Центр “Доброчин”

тел./факс (0462) 67-71-81

dobrochyn@cn.relc.com

www.dobrochyn.org.ua

 

 

You must be logged in to post a comment Login