Дошкільнята в гостях у музеї

Filed under Новини

27 вересня 2012 року у Всеукраїнський День дошкілля в Кіровоградському  обласному  художньому музеї лунала велика кількість щирих  дитячих голосів.

В музей завітали вихованці Кіровоградських дошкільних закладів № 4, № 21,   №  37,  № 60, № 73 на програму  «В гостях у музеї».

З перших кроків дошкільнята поринули у казковий світ мистецтва,                               у виставковому залі, де представлена виставка  «Щедра українська земля», вони мали можливість переглянути  натюрморти, на яких зображено городину: овочі та фрукти, дізнатися про те, що ці продукти не лише добре смакують, а й те, що з них можливо виготовляти кліше для створення  малюнків. Набуті пізнавально – теоретичні знання підкріплювалися практичними навичками. Діти із задоволенням  використовували кліше квіточки та листочка, вирізаних із моркви  та картоплі,  занурювали їх у гуаш та створювали фантастичні  авторські натюрморти. Оскільки, в експозиції можна було побачити і багато осінніх  квітів,  кожен  маленький відвідувач мав нагоду виготовити паперову аплікацію «Квіточка».

В експозиційному залі «Художники – земляки» дітлахи долучилися до складання  пазлів на мистецьку тематику.

Також в рамках святкової програми  діти прийняли участь у іграх та вікторинах,                       і на завершення переглянули мультиплікаційні фільми: «Як козаки куліш варили» (1967),          «Як козаки наречених визволяли» (1973), «Як козаки на весіллі гуляли» (1984)  — із серії мультиплікаційних фільмів, знятих в УРСР на українській студії «Київнаукфільм», автор сценарист і режисер Володимир Дахно.

Кожен маленький відвідувач, на згадку про перебування у музеї, отримав створений власноруч даруночок.

                                          Олена Степанок –  завідуюча відділом науково-просвітницької роботи    

                                                            Кіровоградського обласного художнього музею

You must be logged in to post a comment Login