Другий сезон Чемпіонату з пляжного футболу «Епіцентр Чемпіонат» урочисто відкрито!

Filed under Новини

5 серпня 2012 року на піщаному стадіоні, який розташований у мальовничій парковій зоні на основному пляжі м. Чернігова «Золотий берег»,  розпочали битву за перемогу у II турнірі команди з пляжного футболу Чернігова.

Сотні глядачів зібрались на цю подію. Адже пляжний футбол в Україні поступово займає своє унікальне місце. Він дає можливість перетворити пляжні майданчики, де дітлахи та дорослі не тільки вчаться техніці поводження з м’ячем, а й набувають координації, пластики та зміцнюють своє здоров’я.

Привітальним словом чемпіонат відкрив Олександр Соколов, Чернігівський міський голова. Він зазначив, що цей майданчик зроблено молодими ініціативними людьми власними силами.

Міська влада підтримала ініціативу молоді, комерційні структури допомогли фінансово, громадські організації об’єднали спільні зусилля задля проведення турніру з пляжного футболу в нашому місті. Презентаційним був і перший гол Олександра Соколова кращому воротарю першого турніру.

Також з привітаннями і побажаннями перемог виступили Ігор Санковський, директор ТОВ «Епіцентр», м. Чернігів, Юрій Льовочкін, ПП «Алюр-75».

Олександр Підгорний, Центр «Доброчин», зазначив: «… пляжний футбол – літній вид спорту, а літо – пора канікул, коли діти постають перед вибором: на що витратити вільний час. То нехай замість вулиць та прокурених приміщень краще опиняться на природі, біля води, де зможуть отримати загальне загартування організму».

В цей же день відбулось жеребкування команд та проведено матч між збірною Чернігова з пляжного футболу і ФК «Гамма».

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.454485717915663.109025.182407178456853&type=1

 

Чемпіонат проходить за підтримки:

Титульний спонсор Чемпіонату – ТОВ «Епіцентр», м. Чернігів.

Генеральний партнер – Фонд «Майбутнє Чернігова».

Офіційні партнери: Центр «Доброчин», ТОВ «РобаМаг», ПП «Алюр-75».

 

Приходьте та вболівайте!

Долучайтесь до здорового способу життя та гарно проведіть час!

Наталія Дрозд

Центр «Доброчин»

You must be logged in to post a comment Login