ДУМАЙ, МРІЙ, ДІЙ!

Filed under Новини

26, 29 лютого та 5 березня для юніорів вознесенської зош №5 було проведено серію тренінгів присвячених пошуку креативних соціальних ідей для своєї громади та написанню соціальних проектів. В тренінгах  приймало участь 29 учнів у віці від 12 до 17 років.

Головною метою зустрічей  стало обговорення питань, пов’язаних з вибором соціальної проблеми, над якою юніори будуть працювати у своєму проекті, який згодом буде поданий на конкурс «Твоя ініціатива». Серія тренінгів під назвою «Думай», «Мрій», «Дій» допомогла школярам знайти  головні точки опори в написанні свого соціального проекту:

1)  Визначитися з проблемою, яку учень (чи група учнів) хоче вирішити. Виявилося, що в школярів купа ідей та переживань щодо покращення життя у своєму місті, даний тренінг їм допоміг, з одного боку, оцінити свої сили, а з іншого, не опускати руки, якщо проблема здається складною та глобальною. Підчас тренінгу юніори навчилися будувати дерево проблем з його розгалуженими коренями (причинами проблеми) та буйним гіллям (наслідками існування проблеми). Дана методика допомогла молодим активістам виявити саме ту проблему, з якою вони успішно зможуть впоратись в рамках реалізації свого проекту…Якщо хочеш з’їсти  слона, не намагайся запхати його в рот цілком  (ДУМАЙ!)

2) Виявилося, що знати про проблему та причини її виникнення не достатньо, варто уявити собі ситуацію, в якій дана проблема буде вирішена і перестане існувати. Мріяти,  вчились учасники тренінгу, уявляючи в своїх думках майбутнє, що на них може чекати, варто лише наполегливо йти до нього……  Все, що існує на світі, колись було мрією … (МРІЙ!)

3) Кожна соціальна ідея може бути втілена – не має не здійснених. Кожна мрія дається разом із силами, необхідними для її здійснення. Як знайти самий ефективний, швидкий, дешевий  та креативний шлях до здійснення своєї мрії? Відповідь на ці та багато інших запитань отримали юніори за результатами тренінгу  (ДІЙ!).

За словами учасників тренінгу: «Тренінги допомогли  нам  по-новому оцінити свої соціальні ідеї. Крім того,  змусили замислитись нас про своє майбутнє, про те, як реалізувати себе в житті. Завдяки отриманим знанням ми можемо скласти план реалізації себе в професії, житті, школі та громаді …»

Тренінги проводились в рамках роботи Бізнес – Школи Юніорбанка, що здійснює позашкільну освіту дітей та підлітків основам лідерства, ініціативності, комунікабельності, самостійності та навикам управління власними фінансовими ресурсами з використанням сучасних платіжних інструментів Приватбанку. Серія тренінгів проводилась в рамках   благодійної програми «Банк молодіжних ініціатив», що реалізується Фондом Вознесенська спільно з ПриватБанком (ліцензія НБУ № 22 от 05.10.11 г.). Завдяки підтримці ПриватБанку юніори міста Вознесенська зможуть отримати фінансову допомогу для реалізації власних соціальних проектів в рамках конкурсу «Твоя ініціатива».

Детальніше про конкурс читайте http://voznesensk-cf.org.ua/sidebar-left/granti-konkurs/grantovij-konkurs-tvoya-iniciativa.html.

 

You must be logged in to post a comment Login