Громадські ініціативи в дії!

Filed under Новини

У чернігівчан 4 травня  свято! Так, Ви не помилились. «Свято Дружби», таку назву має цей захід, який проходив за адресою:  м. Чернігів, двір будинку по вул. Щорса 21а. Організатором свята виступила 15-річна Тетяна, дочка священика УПЦ КП Іллі Бідного, сім’я якого проживає у цьому домі.  На цікаву виставу зібрались жителі будинку, прості перехожі та основні артисти – ДІТИ.

Читання  віршів, танці, гра на бандурі, співи, номери українського фольклору – весь цей колорит був представлений юними учасниками святкового дійства. Батьки, прості перехожі, «глядачі» з вікон та балконів аплодували юним українцям.  Після закінчення концерту юні артисти отримали солодощі.

Вже 3 роки поспіль таке свято проходить у громаді, яка проживає у цій будівлі. І саме 3 роки тому, активісти цього дому згуртувались у ініціативну групу і мали можливість отримати новий майданчик для дітей в рамках програм Центру «Доброчин». Вони  самостійно встановили обладнання та облаштувати свій двір.  На зміну батькам приходить нове покоління молодих українців, яку будують нову українську незалежну державу.

 

 

Олександр Підгорний

Центр «Доброчин»

You must be logged in to post a comment Login