Гуртки в селі Тупичів запрацюють на повну потужність – ресурси є

Filed under Статті

Сьогодні «гуртківці», які займаються в Тупичівському клубі, отримували нове канцприладдя, комп’ютерну техніку та матеріали, які так необхідні для продовження діяльності новостворених та вже існуючих гуртків. Подив, радість і усмішки від «приваленого» Щастя. Стільки матеріалів ще ніколи не отримував сільський клуб. Також приємно було бачити, як Рись Валентина, директор клубу,  та Шовкова Лариса, голова селищної ради, демонстрували оновлене подвір’я клубу та нову огорожу.

Проблеми з матеріально-технічною базою для дитячих гуртків частково вирішує громадська організація Центр «Доброчин».  Зобов’язання по ремонту приміщень для дитячих гуртків – селищна рада спільно з місцевою громадою. Вже поклеєні шпалери, побілено стелю, підготовлено приміщення для встановлення нового комп’ютерного обладнання. Також силами місцевої громади створено «малий ландшафтний парк» із квітами та казковими персонажами. Інтернет, про який і не могли і мріяти у сільському клубі, сьогодні – реальність завдяки підтримці Городнянської РДА. Проведено та підключено лінію Інтернет для діяльності Центру місцевої активності  на базі будинку культури. Громада та влада діють і це важливо.

Завдяки спільній роботі громадської організації Центр «Доброчин», Тупичівської селищної ради та Городнянської районної державної адміністрації в Чернігівській області відбуваються якісні перетворення у житті селищної громади.

Метою проекту «Від Мрій до Дій», що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є перетворення будинку культури в с. Тупичів Городнянського району Чернігівської області на Центр громадської активності.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

You must be logged in to post a comment Login