Інвестиції для громади

Filed under Новини

10 квітня у приміщенні Центру підвищення кваліфікації для держслужбовців відбувся семінар на тему «Інвестиційний менеджмент».

Для проведення заняття із «Залучення інвестицій у соціокультурну сферу» була запрошена представниця громадської організації Інститут соціокультурного менеджменту Марія Калашнік.

Зокрема, Марія відзначила, що «Інвестиції – не мета, а засіб змін. Головна мета – зміни у людях».

На прикладі проектів, реалізованих Інститутом соціокультурного менеджменту, був показаний практичний досвід залучення інвестицій. Так, починаючи із 2009 року ІСКМ залучив майже 3 000 000 гривень у соціокультурну сферу. Також завдяки конкурсам, оголошеним Антикризовою гуманітарною програмою Міжнародного фонду «Відродження» в соціокультурну сферу було залучено 3 036 172 грн. З них три проекти з Кіровоградської області на суму – 167921 грн.

На думку ІСКМ, досвід – найкращий вчитель. Саме тому в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури»* було видано книгу «Історії діяльності НДО у соціокультурній сфері», яка акумулює досвід територіальних громад із залучення інвестицій та збільшення соціального капіталу. Видання так само було презентоване під час заняття.

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

You must be logged in to post a comment Login