Прес-конференція присвячена проекту “Музей. Всередині і зовні”

Filed under Новини

4 квітня 2013г. в 12.00 в Будинку Блещунова (м. Одеса, вул. Польська, 19) відбудеться прес-конференція, присвячена новому проекту «Музей. Всередині і зовні».

У прес-конференції візьмуть участь: Світлана Остапова, директор ОММЛК ім. А.В. Блещунова, Дмитро Банніков, директор ЕЦСІ «Чайна Фабрика», куратори та учасники проекту Марія Гончар і Ольга Ланнік, учасники проекту – Олександра Захарова, Ольга Покатілова, Сергій Вуколов, TICTAC.

Ідея проекту «Музей. Всередині і зовні »полягає в пошуку інноваційних форм презентації та популяризації світового культурно-історичної спадщини, представленого в експозиції Будинку Блещунова. Проект буде реалізований в результаті активної творчої взаємодії музею та представників молодого покоління одеських художників. В рамках проекту, художники створять 7 арт-об’єктів, які будуть встановлені в публічному просторі Одеси: при вході в Музей особистих колекцій ім. О. В. Блещунова та у головних «воріт» Одеси (розвилка «Два стовпа», автовокзали «Центральний» і «Привоз», морський вокзал, залізничний вокзал, аеропорт). Відправною точкою для створення арт-об’єктів послужать реальні експонати із зібрання Музею, відібрані глядачами.

Грант на реалізацію арт-проекту «Музей. Всередині і зовні» Експериментальний Центр Сучасного Мистецтва «Чайна Фабрика» отримав у рамках програми«Нове дихання культури: спадщина, наповнене життям мистецтва ». Проект реалізується у партнерстві з Херсонським міським Центром молодіжних ініціатив «Тотем» (провідний партнер), БФ «Творчий центр ТЦК», Асоціацією DRONI, Вірменською асоціацією молодих жінок (AYWA), за фінансової підтримки ЄС.

Проект «Музей. Всередині і зовні », презентація якого запланована на червень-липень 2013 р., триватиме 4 місяці. Він включає кілька етапів:
1) вибір експонатів музею, які стануть прототипами арт-об’єктів (методом публічного голосування в музеї та на сторінці проекту в соцмережі Facebook: www.facebook.com / museum.inside.and.outside (в період з 4 по 14 квітня 2013 ). Підбиття підсумків голосування – 15 квітня 2013
2) Розробка ескізів арт-об’єктів художниками та їх презентація в рамках круглого столу для ЗМІ, музейників, представників муніципалітету, громадськості м. Одеси (квітень, 2013 р).
3) Виготовлення затверджених арт-об’єктів, їх установка в публічному просторі Одеси та презентація громадськості (травень-червень 2013 р.).

Контактний телефон (048) 722-10-81

You must be logged in to post a comment Login