Про майбутнє людей задумалися на Харківщині

Filed under Новини

Саме з цією метою 24 листопада 2011 року був проведений семінар «Сільські клуби Дворічанщини – осередки культурного  та громадського життя сільських громад району» Фондом сільських громад Дворічанщини. Семінар було проведено в рамках проекту «Ресурсний центр клубу активності громади на базі Дворічанського районного будинку культури Харківської області» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Захід відбувся у приміщенні музучилища. Завітали всі запрошені: і голови сільських і районних рад, і працівники закладів культури.

«Основне, що я зрозумів, і те про що казали організатори, що кожна наша дія має орієнтуватися на результат», – зауважив начальник відділу культури і туризму Дворічанської РДА Щоличев Сергій Миколайович.

Усі учасники семінару виявили активність та зацікавленість презентованого досвіду діяльності Центрів місцевої активності. Представник Інституту соціокультурного менеджменту, залучений у якості експерта з питання трансформації закладів культури в осередки (центри) громадської активності, розповів для всіх присутніх про інноваційну модель існування закладів культури. Така модель відповідає сучасним викликам суспільства і апробована як за кордоном, так і на території України.

Фонд сільських громад Дворіщанщини, який є одним із піонерів впровадження цієї моделі у Харківській області, прагне поширити власний досвід і на інші населені пункти Харківської області.

Саме з цією метою і був проведений семінар після якого учасники відзначили, що почали сприймати власну діяльність з точки зору людського виміру. Адже будь-яка діяльність вимірюється тим чи мала вона позитивний вплив на життя пересічних громадян.

You must be logged in to post a comment Login