Програма підтримки громадських ініціатив *

Filed under Статті

Сьогодні я розповім про нашу програму громадських ініціатив, але хочу, так як і Олена Кваша, дуже подякувати організаторам проекту, і хочу сказати спасибі за те, що ми все ж таки в Боярці створили «Центр громадської активності» і впевнились, що це ефективний механізм підтримки громадських ініціатив. Створення нової структури звичайно не можливе без навчання, тому ще раз хочу подякувати абсолютно всім хто брав участь, мене вчив, тому що я намагалася бути дуже відповідальною ученицею і знала, що мене чекає команда в Боярці, якій я передаю свої знання і потім ці знання вже ідуть в дію.
Наш Центр громадської активності (ЦГА) діє на базі Центру соціально-психологічної реабілітації, не бібліотеки, не будинку культури, а саме на базі цього центру. Тому що там є у нас умови, є прекрасне приміщення і цей центр знає наша громада. Створили ми його силами нашої громадської організації, яка називається «Центр розвитку громад» і тому, коли люди чують про «Центр розвитку громад», «Центр громадської активності» і «Центр соціально-психологічної реабілітації», то вони просто називають це все одним словом «центр», який став уже просто центром життя нашого регіону.
Ми розробити напрямки діяльності ЦГА і маємо готовий пакет документів, яким готові ділитися. Конкретно – це робота з громадськістю, проекта робота і соціологічні дослідження. По цим трьом напрямкам у нас вже працює команда одна, друга і третя. Починали ми з невеличких засідань, потім це перетворилося вже у круглі столи, на яких присутні були депутати міської ради і, звичайно, наш мер. Залучили ми ще квартальних і вважаємо, що це надзвичайно цікава робота працювати з квартальними, які все про місто знають.

You must be logged in to post a comment Login