Рожище розпочинає рух в Європу із вдосконалення дорожньо-транспортної інфраструктури

Filed under Новини

24 вересня 2012 року о 15:00  у Рожищенській міській раді відбудеться круглий стіл на тему «Розвиток велосипедної інфраструктури міста». Захід організовує Волинський Інститут Права в межах проекту «Покращення умов для ефективної участі громадян у виробленні  міської  політики та посилення впливу громадськості на розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури у містах Волинської області (Ковель, Нововолинськ та Рожище)», який отримав підтримку програми «Громадянське суспільство та належне самоврядування» Міжнародного фонду «Відродження».

Наскільки потребує місто впровадження велосипедної складової дорожньо-транспортної інфраструктури та яку користь від цього будуть мати усі учасники трафіку?

Як відобразиться Концепція на екологічній та економічній ситуації?

Своє бачення висловлять велосипедисти, автомобілісти, пішоходи, громадськість та представники органів місцевого самоврядування (спеціалісти містобудування та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури, відділу екології, архітектури і капітального будівництва).

На круглому столі також буде обговорено основні положення майбутньої Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Рожище та схему майбутніх велошляхів, які пропонують велосипедні асоціації міста.

You must be logged in to post a comment Login