Що таке адвокасі і як використовувати даний механізм на благо розвитку громади обговорювали у Голобах

Filed under Новини

DSCN1584 (1)20 квітня 2017 року у селище Голоби відбувся черговий тренінг в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних громадах Волині».

Представники громадськості та місцевого самоврядування населеного пункту вже мали можливість в рамках даного проекту дізнатися більше про громадські організації, проектний менеджмент, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та органи самоорганізації населення. Нарешті визріла потреба дізнатись що таке адвокасі, адвокаційні кампанії та адвокаційні технології. Учасникам пощастило, адже тренінг для них проводив громадський діяч та політичний аналітик – Михайло Шелеп, який чудово розбирається у всіх механізмах взаємодії влади та громади та юридичних правах та можливостях останніх вливати на владу.

Так, на початку тренінгу Михайло ознайомив учасників із термінологією, згодом розповів про різні види адвокаційних кампаній та типи адвокації. Хто ж може втілювати адвокасі-кампанії – спільно із тренером дискутували учасники згодом. Лейтмотивом до тренінгу став вислів: «Як зробити, щоби з тобою рахувалися»? Наприкінці тренінгу учасники спільно із тренером напрацювали план адвокаційної кампанії, де врахували усі ресурси яких потребує ця надважлива, але складна справа. До кожного кроку тренер пропонував ряд порад з його професійного досвіду, щоб зробити процес адвокації більш конкретним, корисним та, головне – результативним.

DSCN1602І насамкінець тренер запропонував ряд цікавих і дієвих адвокаційних кампаній та  обговорив з учасниками чому саме дані кампанії мали успіх.

Для тих, хто з різних причин не зумів долучитися до навчання, нагадуємо що у рамках проекту діє Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах, у якому на постійній основі надаються консультації зацікавленим особам та супровід у різних питаннях розвитку об’єднаних громад. Адреса Центру: м. Луцьк, вул. Глушець, 49, офіс 449. Телефон: (0332) 78-59-65. Також можна задавати свої питання в онлайн режимі на сторінці Центру у мережі Facebook: «Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах – Волинь».

З повагою, прес-служба

Волинського Інституту Права
Тел.: (095) 6454655, (0332) 200032

You must be logged in to post a comment Login