Соціально-незахищені діти зможуть безкоштовно відвідувати Луцькі спортзали

Filed under Новини

21 травня 2013 року о 14:00 у коворкінг-центрі «Репортер» (м. Луцьк, пр. Волі 27, 4 поверх) презентують початок програми «Соціально-Спортивна Мережа». За задумом ініціатора програми, Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив, до мережі долучаться спортивні клуби та спортзали Луцька, які надаватимуть безкоштовні спортивні заняття соціально вразливим групам населення.

«Соціально-Спортивна Мережа» сприяє вирішенню однієї з найактуальніших соціальних проблем сьогодення – проведення змістовного дозвілля дітьми та підлітками. Алкоголь, цигарки, наркотики – от що в більшості займає весь вільний час юнацтва. Як результат – злочини та правопорушення, здійснені під дією цих речовин та велика пляма в біографії. За статистикою, кожен п’ятий підліток скоює правопорушення через тотальну незайнятість у вільний від навчання час. Рівень злочинності серед неповнолітніх підвищується рекордними темпами. Так, за останні п’ять років скоєння злочинів цією віковою категорією зросло на 5%.

То куди ж направити безмежну кількість дитячої та підліткової енергії? Відповідь проста і очевидна – у спорт. Маючи можливості для проведення змістовного дозвілля, діти б по-перше, дотримувалися здорового способу життя та популяризували його серед однолітків, а по-друге, «перекочували» б з вулиці у спортзали для занять, що розвивають хороший фізичний стан та дисципліну.

Та, нажаль, тільки 20% батьків можуть дозволити оплатити спортивні заняття й секції для своїх дітей. Тому в рамках програми «Соціально-Спортивна Мережа» усі, хто має бажання проводити дозвілля зі спортом, але не має для цього коштів, отримає можливість безкоштовних занять у спортивних залах. Як саме працюватиме соціальна спортивна мережа та як скористатися цим ресурсом повідомлять на прес-конференції з нагоди початку роботи Програми.

You must be logged in to post a comment Login