Стратегічне планування: тренінг для розвитку громади

Filed under Новини

Дводенний тренінг на тему «Стратегічне планування» було проведено у приміщенні районного будинку культури 22-23 липня 2011 року Олександрійським районним благодійним інформаційно-консультативним центром спільно з Інститутом соціокультурного менеджменту для громадських активістів, представників органів влади, засобів масової інформації, працівників будинків культури в рамках проекту «Будинок культури і громада – разом до розвитку і ладу» за фінансування Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження»  мета якого впровадження нових форм роботи  будинків культури з недержавними організаціями, які сприятимуть  подоланню наслідків фінансово-економічної кризи.

На тренінгу були присутні: заступник голови Олександрійської райдержадміністрації Сакара Т.В., начальник управління економіки Олександрійської райдержадміністрації Федоренко Л.І.,  начальник відділу культури і туризму Олександрійської райдержадміністрації Воропаєва Н.М., гості – громадські активісти Новоукраїнського району, Кіровоградської обл. та громад Новобогданівки та Старої Богданівни, Миколаївської обл.

Учасники під час тренінгу мали нагоду поділитися власним досвідом планування діяльності закладів, у яких працюють. У формі рольової гри вони мали змогу уявили себе у ролі представників різних верств населення серед яких були і студенти, і фермери, і школярі, і депутати, і голова сільради, і звісно, електрик, який нібито вимкнув світло на території населеного пункту. Ця гра наочно показала, що існують такі проблеми у громадах, які можливо вирішити лише разом, об’єднавши спільні зусилля.

Розробка стратегічного плану на відміну від розробки плану окремих заходів має допомогти учасникам тренінгу залучити більшу кількість відвідувачів до організацій, в яких вони працюють та покращити якість послуг та відповідність їх до потреб громади.

Учасникам тренінгу роздали книжку “Центр місцевої активності на базі будинку культури: методологія та технологія розвитку територіальної громади”. Видання стане в пригоді  оганізаціям, які працюють або планують працювати за моделлю центрів місцевої активності  у територіальних громадах.

Контакти: Олександрійський районний благодійний інформаційно-консультативний центр, (05235) 9 07 08, orbikc@mail.ru

Метою проекту «Будинок культури і громада разом до розвитку і ладу», що здійснюється Олександрійським районним благодійним інформаційно-консультативним центром (ОРБІКЦ) за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» є впровадження нових форм роботи  Будинків культури і недержавних організацій, які сприятимуть подоланню наслідків  фінансово-економічної кризи в регіоні.
Детальніше про програму: www.irf.ua.

You must be logged in to post a comment Login