Тренінг „Використання можливостей нових медіа для поширення інформації“

Filed under Новини

До уваги журналістів України переважно з Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Полтавської та Кіровоградської областей!

Представники інших областей також можуть надсилати анкети, якщо дати аналогічного тренінгу у вашому регіоні вам не підходять (такі заявки будуть розглянуті за умови наявності вільних місць)

11-12 липня 2013 року, Запоріжжя

„Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів регіональних ЗМІ взяти участь у дводенному тренінгу „Використання можливостей нових медіа для поширення інформації“. Тренінг відбудеться у м.Києві. Тренери – Олег Хоменок та медіа-юрист.

Мета тренінгу: участь у тренінгу надасть журналістам можливість краще зрозуміти методологію роботи в умовах конвергентних ЗМІ, можливості, що створюють сучасні медіа для журналістів та оволодіти конкретними прикладними навичками зі створення та розміщення мультимедійних журналістських матеріалів на різноманітних медіа-платформах.

Із запитаннями звертайтеся на irrp.org.ua@gmail.com або за номером 067-547-22-33.

Група учасників формується на конкурсних засадах. Організатори повідомлять запрошених учасників про участь до 26 червня 2013 року.

Більше інформації та форма для реєстрації на сайті ІРРП

You must be logged in to post a comment Login