Тиждень фандрейзнгових навчань у Львові

Filed under Новини

УКУФР8-11 листопада 2016 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких біля 70 громадських активістів м. Львова та Львівської області пройшли на курс з фандрейзингу (залучення ресурсів для добрих справ) від Руслана Краплича, що організував Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету за підтримки Львівської обласної адміністрації та Інституту Міста Львова.УКУФР2

Більшість учасників відзначили корисність навчань і можливість застосування більшості із представлених понад 30 інструментів фандрейзингу у своїй безпосередній роботі на користь громади та спільнот, які потребують підтримки і допомоги.

Для окремих учасників стала відкриттям можливість отримання винагород за працю штатним працівникам недержавним неприбуткових організацій, які працюють професійно. Адже  більшість громадських активістів і лідерів волонтерських ініціатив не розглядали раніше можливостей працевлаштування у громадському секторі.

УКУФР1Безперечно, що для досягнення рівня професійності неприбутковим організаціям необхідно забезпечити організаційну, політичну та фінансову життєздатність.

В розрізі фандрейзингу, корисною для учасників стала «Діаграма Краплича», яка пояснює систему розподілу зусиль, що дозволяє побудувати справді фінансову життєздатну організацію.

Одразу після навчань до Р.Краплича та Фундації імені князів-благодійників Острозьких за консультаціями щодо підготовки листів і презентацій звернулося понад 10 представників неприбуткових організацій, які навчалися. Що доводить не лише корисність курсів з фандрейзингу, але й можливість для подальшої співпраці.

You must be logged in to post a comment Login