У Луцьку обговорюватимуть можливості підвищення якості надання житлово-комунальних послуг

Filed under Статті

Одним з найбільш гострих питань для обговорення, на сьогодні, залишається  якість надання житлово-комунальних послуг. З одного боку, населення постійно висловлює своє невдоволення наданими послугами і звинувачує працівників житлово-комунального господарства в без результативності діяльності, з іншого боку, працівники житлово-комунального господарства нарікають на недостатність фінансування та велику кількість боржників, що унеможливлює надання якісних послуг населенню.

Детальне вивчення цієї теми показує, що поліпшити стан справ у житлово-комунальній сфері неможливо без створення умов та всебічного залучення громадян та громадських об’єднань до планування робіт, контролю за наданням житлово-комунальних послуг та запобігання зловживань у цій сфері, тобто без запровадження дієвого механізму громадського контролю в систему ЖКП.

Одним із таких дієвих механізмів контролю є орган самоорганізації населення, першочерговим завданням якого є задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів на відповідній території. Закон України «Про органи самоорганізації населення» надав можливість цим інститутам здійснювати контроль за якістю послуг та проведення в житлових будинках ремонтних робіт.

Запрошуємо представників органів самоорганізації населення, громадського сектору, засобів масової інформації та органів  місцевого самоврядування до відкритого діалогу на тему «Підвищення якості надання житлово-комунальних послуг. Роль та функції ОСН», що відбудеться 15 січня 2014 року о 16:30 в приміщенні коворкінг-центру «Репортер». Під час зустрічі обговорюватимуться можливості взаємодії та співпраці влади та жителів відповідних територій у реалізації механізмів контролю за якістю житлово-комунальних послуг.

Довідково: Тематична зустріч організовується в межах проекту Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН «Створення умов для нового якісного рівня розвитку органів самоорганізації населення у м. Луцьку», який отримав підтримку програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».

 

Прес-служба Асоціації

підтримки та розвитку ОСББ та ОСН

                                               Тел.: (095)6454655

                                                        (0332) 200032

                                                                                                        e-mail: press.asossiation.osbb@gmail.com

You must be logged in to post a comment Login