Українці все більше хочуть говорити про позитивні новини в країні

Filed under Новини

15 серпня на медіаканалі Ukraine Social Community стартувала інформаційна програма цікавих, корисних та добрих новин з України та про Україну “Голос України” (“VoiceofUkraine”).

Її мета:

– підвищити рівень обізнаності українців (іноземців) щодо подій в Україні: досягнення (позитивні зрушення) у сферах освіти, медицини, громадського сектору, культури, спорту, туризму, а також на міжнародному рівні;

– інформувати українців та іноземних громадян про цікаві факти (історії, легенди) з життя українських міст, регіонів, а також українців у цілому.

Інформаційна складова програми – стислий огляд новин з усіх куточків країни; репортаж, анонс про подію, репортаж з місця подій.

Пізнавальна складова програми – діалог з експертом: представниками культурних агенцій, ресторанів, готелів, гідами, громадськими діячами, журналістами.

Програма виходитиме кожного четверга з 13:00 до 13:15.

Перший випуск можна переглянути тут:
http://www.youtube.com/watch?v=2wzPqTZuwo0

Інформаційна програма цікавих, корисних та добрих новин з України та про Україну “Голос України” (“VoiceofUkraine”) є частиної Всеукраїнської громадської ініціативи “Відкрий Україну через позитив” (https://www.facebook.com/groups/positiveukraine/)

You must be logged in to post a comment Login