В Києві відбудеться III Міжнародний форум інновацій Innovation Market

Filed under Новини

Innovation_market_small_logoТри дні з 21 по 23 листопада представники влади, освіти, науки і бізнесу стануть участниками стратегічного форуму з розвитку інновацій в  Україні.

Форум організований при підтримці Національної академії наук, Міністерства економічного розвитку та торгівлі,  Міністерства освіти і науки.

Програма форуму направлена на інноваційний развиток науки, освіти, промисловості. На секції «Енергетика» будуть розглянуті питання розвитку малої і середньої генерації енергії, моделі енергосистеми, які відповідають інтересам споживача, досвід провідних енергетичних компаній світу зі створення віртуальних електростанцій, енергетичних кластерів.

На виставковій площі форуму Національна академія наук, ВУЗи, стартапи і винахідники презентують свої інноваційні розробки і технології, автори винаходів презентують свої проекти.

Експерти з Німеччини поділяться досвідом навчання студентів на робочих місцях німецьких підприємств по програмі TheoPrax.

Для малого та среднього бізнеса  будуть презентовані міжнародні  програми підтримки від  Євросоюза – COSME, Fit for Partnership with Germany от GIZ, а також представлені платформи просування експорта від Export Promotion Оffice.

Виставкова  зона Startup проектів стане площадкою  для презентацій ідей і проектів перед інвесторами и представниками бізнесу. На конференції Startup Day будут обговорені мотиваційні та практичні кейси по розвитку і реалізації startup проектів, успішному залученню інвестицій, а також досвід реалізованих проектів.

В рамках форуму за участю представників індустріального  парку та авіапідприємств відбудеться панельна дискусія про створення в Україні аерокосмічного кластера.

Генеральний розпорядник форуму – Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський пр., 15.  Головний медіа – партнер форуму Liga.net

Реєстрація та додаткова  інформація:

www.innovationmarket.com.ua

+38(044)206-87-17

ifim@innovationmarket.com.ua

 

You must be logged in to post a comment Login