Відкритий тренінг «Алгоритм планування адвокаційних кампаній: від вибору проблеми до її вирішення»

Filed under Новини

Запрошуємо взяти участь у відкритому тренінгу «Алгоритм планування адвокаційних кампаній: від вибору проблеми до її вирішення». Навчальний семінар відбудеться 04 жовтня 2012 року у м. Луцьку.

Учасники: громадські організацій, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, органи самоорганізації населення та ініціативні мешканці Волинської області.

Адвокасі – це сучасний дієвий механізм відстоювання й захисту прав та інтересів громадян. За допомогою адвокасі-кампаній можливо домогтися прийняття важливих рішень органами місцевого самоврядування. Прогресивні громадські організації та ініціативні групи вже тривалий час використовують адвокасі для досягнення потрібних для суспільства змін.

Адвокасі-кампанія не може базуватись на спонтанних діях та непередбачених обставинах. Щоб дійсно домогтися потрібного результату обов’язково спланувати та системно організувати роботу. Потрібно вміти правильно формулювати та суттєво обґрунтовувати інтереси суспільства таким чином, щоб переконати владу у потрібності внесення змін, прийняття документів тощо.

Тренінг «Алгоритм планування адкокаційних кампаній: від вибору проблеми до її вирішення» має на меті навчити професійно розробляти й планувати адвокасі-кампанії на усіх етапах їх реалізації.

План навчального семінару:

поняття адвокасі; відмінність лобіювання та адвокасі;
правила і процедури збору та аналізу інформації щодо певної суспільної проблеми; 
визначення переліку та ролі державних структур, що мають сприяти вирішенню проблем громади; 
основи стратегічного планування кампанії з адвокасі; 
залучення ресурсів для впровадження кампанії з адвокасі; 
побудова коаліцій та залучення прихильників; 
зовнішні комунікації в кампаніях з адвокасі; 
техніка лобіювання та впливу на зміни у законодавстві; 
ситуаційні вправи з адвокасі. 

Учасники тренінгу також зможуть ознайомитися із успішними практиками побудови адвокасі-кампаній та почути про тонкощі мистецтва адвокасі із уст тих громадських діячів, які мають чималі напрацювання у цій площині.

Тренінг проходитиме в межах проекту «Територія позитивних змін», який реалізовує Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив. Проект був підтриманий Міжнародним фондом «Відродження» за програмою «Громадянське суспільство та належне врядування».

Для участі у навчальному семінарі потрібно заповнити анкету учасника та до 02 жовтня 2012 року надіслати на електронну адресу організаторів vipgi@ukr.net з помітною «на участь у навчальному семінарі»  або повідомити про своє бажання участі контактній особі за тел. 066-93-90-245 Богдана Кравчик.

На основі отриманих знань учасники матимуть змогу підготувати свою проектну пропозицію та взяти участь у Волинському обласному конкурсі підтримки адвокаційних ініціатив, який було оголошено 11 вересня 2012 року Волинським Інститутом Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив. 

You must be logged in to post a comment Login