Взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади в процесі реалізації державної політики у сфері екології

Filed under Бібліотека

З метою залучення широких верств громадськості до участі у формуванні та реалізації державної політики, вивчення способів та форм взаємодії  з питань, пов’язаних з реалізацією державної екологічної політики між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства екологічного спрямування та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада  2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  в листопаді-грудні  2013 року  Інститутом соціокультурного менеджменту, за  підтримки Міністерства екології та природних ресурсів, було проведено соціологічне дослідження  «Взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади в процесі реалізації державної політики у сфері екології».

Дослідження присвячене виявленню оптимальних шляхів взаємодії інститутів громадянського суспільства та органів виконавчої влади в реалізації державної екологічної політики  та відбувалось шляхом експертного опитування методом анкетування на територіях Кіровоградської, Київської, Львівської, Дніпропетровської та Донецької областей. Всього було опитано 50 експертів. Анкета складалась переважно з відкритих питань, у тих випадках, коли застосовувались закриті питання, кожен експерт мав можливість залишити окрім відповіді власний коментар.

Результатом дослідження став звіт, який  містить рекомендації щодо налагодження системного діалогу органів виконавчої  влади з громадськістю, підвищення якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки,  створення умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень,  підвищення рівня поінформованості громадян з питань довкілля, залучення громадськості та її представників до обговорення питань щодо прийняття рішень у сфері охорони навколишнього природного середовища , до планування та реалізації державної екологічної політики.

Завантажити Взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади в процесі реалізації державної політики у сфері екології

 

You must be logged in to post a comment Login