З 1 вересня 2012 року на пирятинщині (Полтавської області) буде функціонувати 5 Центрів з надання правових послуг

Filed under Новини

08.08.2012 року у Центрі громадської активності (м. Пирятин, вул.Леніна, 59, 2 поверх районного Будинку культури)  для працівників бібліотек району, за участю начальника відділу культури та туризму, Тамари Білобрової відбувся  семінар-практикум  «Як підвищити правові можливості мешканців пирятинщини»

З 01вересня 2012 року до  вже  існуючих Центрів правової інформації та консультацій  , що функціонують  у м. Пирятин, на базі Центру громадської активності та у с. Велика Круча  (звіт про діяльність Центрів за 6 місяців можна переглянути у у Додатку ) приєднаються  нові    у селах:  Вікторія, Харківці та Нові Мартиновичі

Метою діяльності правових центрів є поліпшення становища людей, що проживають в умовах бідності та соціальної ізоляції, через подолання перешкод реалізації ключових прав, зокрема: право власності, трудові права, підприємницькі права, право на доступ до правосуддя.

Центри дотримуватимуться  таких принципів:

– підвищувати  рівень правової захищеності місцевих жителів;

– сприяти попередженню правових проблем;

– співпрацювати з органами місцевого самоврядування;

– Центр є незалежним від будь-яких суб’єктів владних повноважень, а також

політичних партій;

-первинна правова допомога надаватиметься  безкоштовно юристом,що працюватиме в межах проекту.

Крім послуг юриста жителі Пирятинського району матимуть можливість вирішити господарські, сімейні, сусідські ,  адміністративні спори та  непорозуміння між партнерами в бізнесі  за допомогою медіатора (посередника при вирішенні спорів).

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 05358-41003 (Центр громадської активності)  та 0500157747 (керівник проекту- Ірина Таран)

***

Діяльність відбуватиметься під координацією ГО «Жіночі ініціативи» в рамках проекту «Посилення правових можливостей громадян Пирятинського району з використанням альтернативних засобів (медіації  та інших відновних практик) » за  фінансової підтримки  програми  «Верховенство права»  Міжнародного фонду «Відродження».

 

You must be logged in to post a comment Login