Запрошуємо на Толоку!

Filed under Новини

7 жовтня 2011 року о 10 годині в селі Мечникове Дворічанського районувідбудеться Толока, під час якої будуть проведені першочергові ремонтні роботи льоху Нобелівського Лауреата І.І.Мечникова.

У Толоці візьмуть участь: представники Міжнародного благодійного фонду охорони здоров’я ім. І.І.Мечникова, інституту Мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова АНУ; представники Дворічанської райдержадміністрації; районної ради; активісти села Мечникове; представники громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини»; волонтери Дворічанського ліцею-інтернату; мешканці Дворічанського району.

Кошти у розмірі 5075 грн. на Толоку були залучені від благодійного концертуансамблю народної музики « Ярмарок» ( м.Харків), що був проведений у смт.Дворічній.

Кошторис та об’єм першочергових робіт по відродженню льоху Мечникова був складений громадою села Мечникове. Під час Толоки будуть встановлені вхідні нижні двері до льоху; побілене внутрішнє приміщення вапном; приведено в належний стан східці; розчищено територію садиби від сміття та вивезено його.

7 жовтня о 9.00 від Дворічанського районного Будинку культури буде організовано підвіз до села Мечникове для бажаючих взяти участь у Толоці!

 

Джерело: http://www.dvorich.info

You must be logged in to post a comment Login