Від маленьких до великих ініціатив

Filed under Новини, Статті

У статті йдеться мова про громадську організацію «Центр інноваційного розвитку «Персона», яка протягом 2020-2021 років співпрацювала з іншими громадськими організаціями в місті Павлоград, зосереджуючись на питаннях  екології, внутрішньо-переміщених особах (ВПО), військових та молоді.

Організація започаткувала клуб документального кіно, який залучає студентів до перегляду та обговорення правозахисних тем. Також співпрацювала з центрами правової безоплатної допомоги, надаючи юридичну та психологічну підтримку мешканцям сільської місцевості.

Пандемія COVID-19 спричинила зміни в роботі організації та відкрила можливості для створення онлайн-платформ, конференцій та зустрічей через відеозв’язок. Для набуття нових знань організація зверталась до Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ), а згодом вже почала проводити всі власні заходи в онлайн-форматах. Використовуючи онлайн-інструменти організація змогла об’єднати людей з різних куточків країни для обміну думками та досвідом. Також в статті наголошується, що реалізуючи свої ідеї, люди покращують свою громаду.

*матеріали взяті з бюлетеня “НДО-Інформ” №1 (62), 2022, який був підготовлений 19.02.2022 в рамках проєкту Інституту соціокультурного менеджменту  “Шляхи громадянської активності під час пандемії COVID-19”.

* більш детально ознайомитись з матеріалом можна за посиланням: Бюлетень “НДО-Інформ” №1 (62), 2022. 3 с.

You must be logged in to post a comment Login