Від навчання до змін в громадах

Filed under Новини

Центральною частиною проєкту Інституту соціокультурного менеджменту «Локальна підтримка»* є заходи з різних аспектів психосоціальної підтримки та соціальної інтеграції в громадах. Після успішного проходження серії тренінгів, учасниці з Кіровоградської та Черкаської областей активно реалізують заходи у своїх громадах, сприяючи покращенню психологічного стану місцевих мешканців та ВПО. Такі заходи також допомагають підвищити загальний рівень добробуту громади.

Загалом з 13.07.2023 по 31.08.2023 учасницями навчальної програми було проведено 63 заходи, в яких використовувалися отримані в ході навчання техніки та інструменти. У цих заходах взяли участь 592 мешканці з 9 населених пунктів. Ця  ініціатива є важливим ресурсом для підтримки громад та ВПО в сучасних умовах, і вона ілюструє, що спільними діями ми здатні впливати на соціальні процеси та покращувати психологічне благополуччя в громадах.

*Матеріал підготовлено в рамках ініціативи ІСКМ «Локальна підтримка», що є частиною проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

*Думки, висловлені у матеріалі належать авторам і можуть не співпадати з офіційною позицією  донорів проєкту “Локальна підтримка” (GIZ та Уряду Німеччини).

You must be logged in to post a comment Login