Діджиталізуйся з нами

Filed under Новини, Статті

З вересня 2021 року Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ) було розпочато проєкт «Перехід до цифрового мислення 2.0» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Метою проєкту є сприяння для підвищенню компетентності громадських активістів Черкаської, Одеської, Полтавської та Дніпропетровської областей з питань інформаційного забезпечення реалізації громадських ініціатив у громадах з використанням діджитал-інструментарію. Наразі вже завершено конкурс по прийому анкет щодо участі у навчальних заходах в рамках проєкту. Активісти, які подали анкети, отримають листи з результатами незабаром.

2 жовтня 2021 року в рамках проєкту було проведено перший онлайн-захід, а саме вступний вебінар, в якому взяли участь 10 експертів та експерток ІСКМ. Метою заходу було удосконалення та покращення навчальної освітньої програми. Попередній проєкт «Перехід до цифрового мислення» показав успішні результати, але пройшов рік і теми потребують коригування, тому для ІСКМ важливі пропозиції та поради експертів, – зауважив на початку директор проєкту Лев Абрамов.

Протягом 90 хвилин кожен експерт та експертка (представники вищих навчальних закладів, журналісти, громадські активісти) висловили свої думки та бачення щодо тих тем, які необхідно, на їх думку, внести до програми, що додати або прибрати з програми, як зробити більш корисною та цікавою для майбутньої групи учасників. Таким чином, ІСКМ було складено план по оновленню гайду тренінгу, який учасники та учасниці проєкту незабаром прослухають та отримають цінний досвід та знання.

Підписуйтесь на нашу сторінку у мережі Facebook та слідкуйте за новинами проєкту «Перехід до цифрового мислення 2.0».

Детальніше про проєкт «Перехід до цифрового мислення 2.0».

You must be logged in to post a comment Login