Конкурс для жінок-переселенок, що знаходяться у м. Кропивницький (Кіровоградська область)

Filed under Новини

Задля відкриття нових можливостей для жінок, які внаслідок російської агресії втратили можливість жити та розвиватися у своїх громадах, Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує конкурс для жінок – переселенок на участь в проєкті «Адаптація через культуру», який фінансується в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини. Це можливість отримати знання та навички, які допоможуть їм стабілізуватися економічно зараз і в майбутньому, де б ви не були.

Мета проєкту «Адаптація через культуру» – сприяти адаптації внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Кіровоградські області шляхом освітньо-культурного проєкту з використанням в якості платформи для взаємодії закладів культури.

В рамках проєкту планується реалізація навчальної програми, яка включає:

  • проведення навчальних семінарів з перукарської майстерності для 3-х груп жінок-переселенок (в кожній по 5 осіб);
  • проведення навчальних семінарів з масажу для 1 групи жінок-переселенок з 5 осіб;
  • проведення онлайн-тренінгу для жінок-переселенок, що пройшли навчання з перукарської майстерності/масажу по просуванню власних послуг в мережі Інтернет.

Оскільки кількість учасниць-ВПО обмежена, відбір буде здійснюватися на конкурсних засадах (конкурс анкет та співбесіда). Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити анкету та надіслати на електронну адресу ngo.iscm@gmail.com до 17:00 04 липня 2022 року (у темі листа зазначити Конкурс _Адаптація через культуру).

Анкета на участь жінок-переселенок_ІСКМ

Рішення конкурсної комісії остаточне та не підлягає оскарженню.

Надсилаючи заповнену анкету, ви надаєте згоду на обробку персональних даних.

З будь-яких питань пишіть, будь ласка, на пошту ngo.iscm@gmail.com , або телефонуйте за номером +38 (067) 131 80 15

Сторінка у Facebook:  Інститут соціокультурного менеджменту

You must be logged in to post a comment Login